Karrier

Telefonos Értékesítő munkakörben

Feladat:

  • a FORUM MÉDIA CSOPORT szakkönyveinek és szaklapjainak, vagy képzéseinek és konferenciáinak aktív értékesítése céges ügyfeleink számára
  • megrendelések rögzítése, kezelése a teljes folyamatot átölelően (hívás, rögzítés, utókövetés)
  • az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban
  • az Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértése
  • a számukra releváns szolgáltatások bemutatása és ajánlása

Szükséges ismeretek:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Kiadványok vagy tréningek és konferenciák telefonos vagy személyes vagy B2B értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Személyes tulajdonságok:
  • jó kommunikációs készség
  • magabiztos határozott fellépés
  • közvetlen és ügyfélorientált
  • törekszik a folyamatos fejlődésre
  • jó csapatjátékos
  • jól kezeli a változásokat

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati információk:
  • 32 órás munkaviszony
munkarend:
hétfőtől-csütörtökig 9:00-16:00,
pénteken 9:00-13:00

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület, központi elhelyezkedés, Metro megálló mellett

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a margit.csavolszki@forum-media.hu